אודות המשרד

scale2

משרד עו”ד ליאורה חזן מעניק שירות משפטי במסגרת תחומי התמחותו כגון: דיני עבודה, ביטוח לאומי, הוצאה לפועל, דיני נזיקין, רשלנות רפואית, משפט אזרחי ומגוון תחומים אחרים , נותן מענה מקצועי, איכותי, מציע פטרונות יצירתיים לקהל לקוחותיו וכן ליווי והכוונה בכל שלב ושלב של ההליך המשפטי – אשר תואמים כל מקרה באופן אישי, תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת.

 

המשרד מייצג את לקוחותיו בתחומי הליטיגציה האזרחית-מסחרית השונים, ובכלל זה במחלוקות בנושאים עובד מעביד, גביית חובות בהליכי הוצאה לפועל, בנושא רשלנות רפואית, בנושא ביטוח לאומי.

 

המשרד מייצג את לקוחותיו בפני ערכאות שיפוטיות שונות בית דין אזורי לעבודה, בית הדין הארצי לעבודה, בית משפט השלום, בית משפט המחוזי וכו’. בנוסף לכך, המשרד מלווה את לקוחותיו בהליכי הוצאה לפועל, ליווי לוועדות ביטוח לאומי.

 

גישת המשרד הינה לפעול לטובת קידום אינטרסים של הלקוח ולהקפיד על יוזמה וחשיבה עמוקה ויצירתית ואינדיבידואלית בכל תיק ותיק מתוך ידיעה שטיפול פרטני בכל תיק יוביל להשגת תוצאה המרבית.

 

לפרטים נוספים או לתיאום פגישת ייעוץ – צרו קשר עם המשרד עוד

היום ואשמח לעמוד לשירותכם!

050-2397534 

ליאורה חזן

ליאורה חזן

עורכת דין

מיומנויות

תואר ראשון במשפטים (.LL.B)
תאור שני במשפט בין לאומי ( L.L.M)
קורס גישור
השתלמויות ברפואה למשפטנים
השתלמויות בדיני נזיקין וביטוח
הכשרה ייפוי כח מתמשך

תאונת דרכים, תאונת עבודה, תאונת תלמידים, תאונה עקב נפילה ברחוב

הוועדות הרפואיות, פגיעה, נכות כללית, מחלות מקצוע, גמלת סיעוד, גמלה לילד נכה, דמי תאונה, נכות נפגעי עבודה

רשלנות רפואית שיניים, רשלנות רפואית אונקולוגיה, רשלנות רפואית בלידה

ביטוח סיעוד, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח מחלות קשות, ביטוח נכות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח תאונות תלמידים/ילדי גן, ביטוח חיים

פשיטת רגל, מחיקת חובות, בקשה לביצוע פסק דין, בקשה לביצוע פסק דין מזונות, טענת פרעתי, הטלת עיקולים, הטלת הגבלות על החייב, הפטר בהליכי הוצאה לפועל, איחוד תיקים

הודעה לעובד בדבר תנאי העסקתו, חופשה, מחלה, הבראה, מועד לתשלום השכר, החזר נסיעות, שעות נוספות, הפרשות לפנסיה, שכר מינימום, הפסקה, הודעה מוקדמת, תלושי שכר

הסכמי מכר של נכסים פרטיים, דירות ובתים למגורים, הסכמי שכירות לדירות ובתי מגורים, הסכמי שכירות לשטחי מסחר ומשרדים, ייצוג במכירה ורכישה דירות מגורים יד שניה . ייצוג במכירה ורכישה דירות מגורים יד ראשונה מקבלן

ייפוי כח מתמשך, עריכת צוואה, ביטול תוקף צוואה, יורשים על פי דין

wp
 • מקצועיות, איכות וליווי אישי –

  במשרד מקפידים ללוות כל לקוח באופן אישי מרגע קבלתו ועד סיום הטיפול בתיק, תוך התאמה לצורכי הלקוח, בחינת כל האפשרויות העומדות בפניו ובחירה משותפת של אסטרטגיה ודרך פעולה. כל זאת תוך הפקדה על מקצועיות.
 • יצירתיות –

  המשרד מתאפיין בקו מחשבה יצירתי אשר בוחן את המקרה הספציפי של הלקוח לאור הנתונים תוך בחינת כל האפשרויות העומדות בפני הלקוח. לאחר חשיבה מעמיקה המשרד מתאים דרך פעולה אישית ויצירתית הרלוונטית ללקוח למקרה בו דנים.
 • מעל הכל יחס אישי -

  יחס אישי, לא כסיסמה – אלא כדרך חיים. בזכות היחס האישי שתקבל מצידי, תוכל להרגיש הכי טוב שאפשר לאורך כל התהליך. הן הרגשת הביטחון והן הידיעה שאתה ‘בידיים טובות’, יאפשרו לך לפעול בשיקול דעת, ממקום של ‘שקט’, מה שיגדיל משמעותית את הסיכויים שלנו לנצח יחד בתיק.
  לידיעתך: עו”ד ליאורה חזן היא זאת שתטפל בך באופן אישי לאורך כל התהליך; לא תגלה פתאום שעורך דין אחר שאינך מכיר הוא זה המטפל בתיק שלך.
 • ייחודיות -

  משרדה של עו”ד ליאורה חזן מתבלט, בין השאר, בדרכיו ואמצעיו היצירתיים להשיג אינפורמציה רלוונטית הנדרשת עבור ניצחון בתביעה. אנו דוגלים בשימוש בכל אמצעי חוקי קיים במערכה. המשרד, כיד הדמיון הטובה, יעשה כל שביכולתו על מנת להעלות את אחוזי ההצלחה של התביעה, כולל שכירת שירותים של חוקרים פרטיים, התקנת מצלמות וכיוצא בזה, בכפוף לחוק.
 • מדיניות המשרד -

  קובעת כי טובתו של הלקוח עומדת בראש סדרי העדיפויות.

נתונים סטטיסטיים

לקוחות

לקוחות מרוצים

תיקים סגורים

זמינות

קבל ייעוץ אישי

גישת המשרד הינה לפעול לטובת קידום אינטרסים של הלקוח ולהקפיד על יוזמה וחשיבה עמוקה ויצירתית ואינדיבידואלית בכל תיק ותיק מתוך ידיעה שטיפול פרטני בכל תיק יוביל להשגת תוצאה המרבית. לתיאום פגישת יעוץ – צרו קשר עם המשרד עוד היום ואשמח לעמוד לשירותכם!

עו”ד ליאורה חזן:

“טיפות המים יוצרות חורים באבן, לא באמצעות כוח, אלא באמצעות התמדה”  (אובידיוס)

חתימה

נהיה בקשר

דרג בבקשה

0 / 5

Your page rank: