אודות המשרד

scale2

משרד עו"ד ליאורה חזן מעניק שירות משפטי במסגרת תחומי התמחותו כגון: דיני עבודה, ביטוח לאומי, הוצאה לפועל, דיני נזיקין, רשלנות רפואית, משפט אזרחי ומגוון תחומים אחרים , נותן מענה מקצועי, איכותי, מציע פטרונות יצירתיים לקהל לקוחותיו וכן ליווי והכוונה בכל שלב ושלב של ההליך המשפטי – אשר תואמים כל מקרה באופן אישי, תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת.

 

המשרד מייצג את לקוחותיו בתחומי הליטיגציה האזרחית-מסחרית השונים, ובכלל זה במחלוקות בנושאים עובד מעביד, גביית חובות בהליכי הוצאה לפועל, בנושא רשלנות רפואית, בנושא ביטוח לאומי.

 

המשרד מייצג את לקוחותיו בפני ערכאות שיפוטיות שונות בית דין אזורי לעבודה, בית הדין הארצי לעבודה, בית משפט השלום, בית משפט המחוזי וכו'. בנוסף לכך, המשרד מלווה את לקוחותיו בהליכי הוצאה לפועל, ליווי לוועדות ביטוח לאומי.

 

גישת המשרד הינה לפעול לטובת קידום אינטרסים של הלקוח ולהקפיד על יוזמה וחשיבה עמוקה ויצירתית ואינדיבידואלית בכל תיק ותיק מתוך ידיעה שטיפול פרטני בכל תיק יוביל להשגת תוצאה המרבית.

 

לפרטים נוספים או לתיאום פגישת ייעוץ – צרו קשר עם המשרד עוד

היום ואשמח לעמוד לשירותכם!

050-2397534 

ליאורה חזן

ליאורה חזן

עורכת דין

מיומנויות

תואר ראשון במשפטים (.LL.B)
תאור שני במשפט בין לאומי ( L.L.M)
קורס גישור
השתלמויות ברפואה למשפטנים
השתלמויות בדיני נזיקין וביטוח
הכשרה ייפוי כח מתמשך

נתונים סטטיסטיים

לקוחות

לקוחות מרוצים

תיקים סגורים

זמינות

קבל ייעוץ אישי

גישת המשרד הינה לפעול לטובת קידום אינטרסים של הלקוח ולהקפיד על יוזמה וחשיבה עמוקה ויצירתית ואינדיבידואלית בכל תיק ותיק מתוך ידיעה שטיפול פרטני בכל תיק יוביל להשגת תוצאה המרבית. לתיאום פגישת יעוץ – צרו קשר עם המשרד עוד היום ואשמח לעמוד לשירותכם!

עו"ד ליאורה חזן:

"טיפות המים יוצרות חורים באבן, לא באמצעות כוח, אלא באמצעות התמדה"  (אובידיוס)

נהיה בקשר

5/5 (1 Review)
שינוי גודל גופנים
ניגודיות